Pandora

Hoşgeldiniz Sayın Okuyan. !

10 Nisan 2012 Salı

Seni Kalbimde Var Olan Kafese Kilitler, Asla Kaybetmemek Üzere Saklarım..

Sabah erken kalkacağım halde gecenin bir köründe yazmazsam, içimi dökmezsem rahat edemeyeceğim..Saat 1 sularında şuan..Sınavlarım başladı ve sanki sırtımda büyük bir yük gibi bir şey..Ayın 15'inde bitiyor, kurtulmak için her şeyi verirdim..O gün gelse ve ben rahatlasam..Neyse şu lanet olası şeyden bahsetmek istemiyorum, kafamı dağıtmak için açmıştım bilgisayarı sözde ama işte aklımdan çıkmadı bir..
Kalbimi ve aklımı hemen sevdiğim kişiye odaklasam biliyorum ki her şeyi unutacağım..Ve suratımda anlamsız bir tebessüm olacak..Aşk deliliktir ama bambaşka bir güzelliktir..Ona aşık olduğumda anladım bunu..Ne aşkı ya dersiniz başlarda ya da herkese aşık olduğunuzu falan düşünürsünüz yok o başka bu başka..Ama biri çıkar karşınıza bütün hayatınız değişir bir anda..Sizi umursamadığı zamanlarda sanki dünya başınıza yıkılır..Ama ondan gelen herhangi bir mesaj size dünyaları da verebilir aynı zamanda..Dışarıda yürürken aklınıza gelir acayip bir şekilde gülümsersiniz..Kimse umurunuzda olmaz..Evet aşk deliliktir, sadece onu düşünürsünüz..Bende böyleyim bu aralar işte..Sırıtıyorum sürekli..Bazen suratımı astığım oluyor o da şu yüzden; soğuk olduğu ve buna anlam veremediğim zamanlar..Birde ona sebebini sormaz, kendi başınızın etini yer durursunuz..Karşınıza öyle bir çıkar ki geçmiş hiç yokmuş gibi..Hayatınızda hep o bulunmuş gibi..Ve gelecekte hep o olacakmış gibi hissedersiniz..Keşke hayatımdan hiç çıkmasa..Anlamsızca bağlanıyorsunuz işte..Aşk gözü kör ediyormuş gerçekten..Ama bunun kötü yanları olduğu gibi iyi yanları da var..Beni burda takip ediyorsa eğer..Sadece onun için tuttuğum bir defterim var buradan çıtlatayım..Evet sadece onu anlatıyorum..Neler hissettiğimi..Her geçen gün daha fazla aşık olduğumu..
Bir keresinde kalbini çok kırmıştım..Aylarca affetmesini bekledim..Haklıydı, beni cezalandırmakta..Kendinden mahrum bırakmakta haklıydı..Bir mucizeydi belki affetmesi..Ama insan kaybedince anlıyormuş işte değeri..Bir daha asla kaybedemem seni..Bu yüzden çabalıyorum bu aşk için..Seni sevdiğimi defalarca söyleyebilirim..Ama havada kalmayacak bir sevgi bu..Ben sana yüzlerce söylesem bile..Sen hiç söylemeden içinde yaşıyorsun sevgini..Olsun benimle olduğunu bilmek bana yetiyor..Aramızın kötü olduğu zamanda araya başka birini soksan ve ben o kişiye her aklıma gelişinde lanet etsem de..Hak ettim bunu..Hani haksızlık yapıyorum şuan bile..Bir başkasıyla göz göze gelmen beni deli ederken, onunla olduğunu bilmek çıldırttı beni..Gözümün içine baka baka evet senden sonra oldu biri demen yok muydu? O anda çok kötü oldum..Kendim sordum ve cevabını aldım yerin dibine girdim sağol..İntikamını aldın işte soktun araya birini..Acaba o kıza küfür etsem nasıl olur rahatlar mıyım ki? Adı Nilüferdi sanırım değil mi? Ulan Nilüfer..Hala eklisin lan sevgilimde bak bişi diyemiyorum ayağını denk al..! Ben bu adama aşığım aşık..Benim gözlerimle görebilir misin onu? Benim baktığım gibi bakabilir misin? Fırsattan istifade biriyle çıkmak nedir? Tabi bilmiyordun belki ama..Benim sevdiğim gibi sevebilir misin bu adamı? Asla......Boşlukta kalmış, intikam almak istemiş..Kızmıyorum ben bu adama ama..Senin gibi kıza lanet ediyorum..Sevdiğim adama dokundun mu acaba? Sevgin kaç yataklık senin? Neyse sinirlendim..Ben onu öyle masumiyetle seviyorum ki..Sanki elini tutsam incinecekmiş gibi..Sanki öpsem uçup gidecekmiş gibi kıyamıyorum ona..Gözlerine baktığımda kalbinin içini görüyorum..Kıskanç olmam normal..Neyse çok konuştum..Ben bu adamı seviyorum..Ben bu adamı kalbim yaptım..Ben bu adam olmadan yaşayamam..İnsan kalbi olmadan yaşayabilir mi? O yüzden kalbime iyi bakacağım, asla üzmeyeceğim..Bir daha kaybetmeye göze alamam seni.. İyi geceler tüm aşıklar :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder